Genforeningen


Startliste - Challenge (31 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team JA-hat (710) Male Henrik Markvardsen Jens Christoffersen Christian Bobach
Riders (3927) Adventure Race Als Male Lennart Petersen Nissen Lars Jakobsen Steffen Grevsen Thomsen
Team BGE (5086) Mix Agnete Byriel Bendtsen Simon Ladegaard Mikkelsen Lars Ottosen
Vi ved lige hvor vi er (4370) Male Finn Bay Christensen Leon Kildbane Mikkel Detz
Team KRIK (4565) Male Stephan Boll Thomas Hjort Thomas Eriksen
fb hyggesport (415) Mix Astrid Bigum Kristensen Maiken Bliksted Hofman Ansø Sebastian Persson
Team Cowabunga (4001) Male Rasmus Kristian Mogensen Michael Skjødt Mikkel Jason Lyhne Buck
Holm Kallehave Klanen (5203) Mix Ole Kallehave Mette Holm Nielsen Deltager tilgår
Det grålige guld (5208) Male Alex Clausen Mads Hansson Emil Jensen
Newbies (5212) Male Mikkel Paetau René Paetau Robin Hurup Lyn
Strandede studerende på skovtur (6635) Mix Klara Eigtved Rasmus Quist Sckerl Emma Møller
40 år! (6502) Male Danni Emil Pedersen Daniel Handberg Ronni Kellmann
Brødre (5025) Male Victor Valbjørn Larsen Søren Eller Thomsen Benjamin Andersson
TCK-Adventure (5125) Mix Kristine Berg Hansen Thomas Friis Jørgensen Christoffer Sutton
Olsen Banden (6560) Mix Heidi Ahlstrøm Olsen Andreas Valdemar Olsen Jesper Olsen
Team KRIK-Q (5210) Mix Randi Petersen Ann Britt Værge Thomas Eriksen
A2B (6581) Adventure Race Als Mix Mads Lund Bettina Nydahl Jensen Per Friis Møller
Den Manglende Brik (641) Adventure Race Als Mix Ulla R. Pallesen Carsten Jefsen Peter R. Pallesen
Racing Team IHS (730) Mix Sisse Møller Anna Movin Asbjørn Karlsmose
Adventure noobs (6602) Mix Mette Enevoldsen Schmidt Jonas Boesen Sjøgreen Cecilie Hoffmann Dam
Spis (6606) Mix Frederikke Ulnits Sofie Skovsgaard Riis Jonas Nørtoft Nørskov-Lauritsen
Is i maven, situationen er under kontrol (6607) Mix Emil Juul Elberg Joachim Ziegler Sara Niamh Reehof Roche
Villaden og co (6610) Aarhus Adventure - AaA Mix Villads Tilde Würts Bundesen Jakob Dahlgaard
De Ufrivillige (6611) Mix Casper Storm Frøding Mikkel Uhre Kildesgaard Marie Aagaard Poulsen
TLC (6613) Mix Christine Stricker Nielsen Laura Hagemann Fich Thorbjørn Fournaise Eriksen
Team optimisme (6614) Mix Stine Astrup Kjær Nadja Johanna Meijer Karsbech Tobias Elkjær Thorkilsen
Tresexty (6616) Mix Johan Emil Gustafson Helene Melbye Jóhan Schade
Dab på den (6618) Mix Angela Johanna Hendrika van Maanen August Vig Flyger Signe Mølgaard
De lange rør (6620) Mix Philip Ankjær Andersen Simon Gadegaard Philipsen Nanna Camille Frederiksen
Team Foo Fighters (6625) Adventure Race Als Mix Ida Baltzer Knudsen Nikoline Gejl Rasmus Bjerregaard
Team Tortuga (2334) Mix Bo Schjødt Andersen Stine Svanholm Andersen Rasmus Kjærgaard Voigt


Startliste - Fighter (39 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Bedre Held Næste Gang (5064) Mix David Andersson Heidi Sørensen Malthe Andersson
Labre Larver (5077) Mix Lone Munch Jørgensen Anders Munch Nielsen Deltager tilgår
Kampp til stregen (2163) Male Hasse Kampp Davidsen Lars Kampp Zilmer Deltager tilgår
Team Termansen on Tour (5085) Mix Lise Termansen Helle Termansen Michael Termansen
Team DIR (5088) Male Morten Dyrvig Rene Damgård Deltager tilgår
Red Socks (4819) Mix Henrik Dohn Birgit Dohn Deltager tilgår
Team Halle (5089) Mix Helle Smidt Palle Olesen Deltager tilgår
Team Sylow (5102) Male Rune Sylow Anton Sylow Deltager tilgår
Det går jo nok (5138) Mix Mia Morsing Nielsen Daniel Hartmann Thomasberg Nikki Daugaard Levorsen
2 i svøb - nu i løb! (5142) Mix Maria Schmidt Hansen Nikki Daugaard Levorsen Deltager tilgår
Team Frisk (5175) Mix Lasse Møller Fridk Jimmi Mogensen Frisk Mia Mogensen Frisk
Team De Invalides (5184) Mix Michael Wiveson Nielsen Ove Petersen Louise Wiveson Nielsen
Gårslev First Timers vol. 1 (6448) Male Mikkel Arveland-Christensen Deltager tilgår Deltager tilgår
Team 3 Kings (6454) Male henrik schou Flemming Schou Breum Lars Christiansen
Gårslev First Timers vol. 2 (6461) Female Pernille Borch Deltager tilgår Deltager tilgår
Malgré Tout (6467) Female Nanna Hansson Ditte Nygaard Deltager tilgår
Anders 4.0 (6495) Male Anders Wraae Kim Christensen Deltager tilgår
Wraae 4.0 (6496) Male Jesper Leander Lund Tim Pedersen Deltager tilgår
Dynaudio SMG (6497) Mix Guido van Gucht Stine Leander Lund Morten Falk
Dynaudio 1 (4406) Mix Kåre Anders Lassen Maja Bangsgaard
Team kong Hans (6499) Mix Kirsten Dühr Jens Jacob Dühr Hans Holme
Team God Tid (6589) Mix Stine Elkjær Nielsen Ole Østergaard Kirstine Faurholt
DVU Aabenraa (4283) Male Mads Klausen Nicolai Højgaard Bertelsen Frank Abrahamsen
Adventure Efterskolen 1 (6593) Male Sebastian Hedemann Viktor Olejas Teoder Toft Holm
Adventure efterskolen 2 (6594) Mix Julius Bak Andersen Viktor Møller-Nielsen Emma Lindeskov
Adventure Efterskolen 3 (6595) Mix Ebbe Clausen Sofie Okkels Jensen Jonas Flinker Nielsen
Adventure efterskolen 4 (6599) Male Søren Warming Per Dethlefsen Jeppe Skøt Otte
Adventure Efterskolen 5 (6600) Male Mattias Haugvik Oliver Hjorthøj Kristensen Deltager tilgår
Divine Funkadelics (6484) Male Søren Voss Peter Damgaard Deltager tilgår
Team Vi Skal Bare Gennemføre (6603) Adventure Race Als Mix Asker Hegelund Pedersen Natalia Claire Wilson Christoffer Johannes Bock Sørensen
De 3 svanser (6604) Male Emil Krogsgaard Nielsen Villads Juul Bruun Mathias Schwenn Madsen
kitefight (6605) Adventure Race Als Mix Emma Johansen Anna Bay Tvistholm Rasmus Niclasen
Team Minion (6615) Mix Frida Juel Tarpgaard Gustav Fester Catalina Hahne
Team AlphaBen (6617) Male Bjarke Brix Lundsgaard Thomsen Christian Holmgren Kofod Albert Langergaard Nicolaisen
Girl Fighters (6624) Female Sarah Baggesgaard Holm Nicoline Wistoft Nielsen Natalie Fuglsberg Chaviv
Earth, Wind and Fire (6629) Mix Benedicte Moltke Hansen Mathias Nørgaard Kristensen Joakim Quist Sckerl
Swag (6630) Female Alberte Leth Ovesen Astrid Schöttel Luna Nørbæk Sørensen
Anden, Hesten og landmanden (6631) Aarhus Adventure - AaA Male Morten Vestergaard Deltager tilgår Deltager tilgår
Easier said than run (6632) Adventure Race Als Mix Torben Fink Ann-Kathrin Scholtyssek Deltager tilgår


Startliste - U21 (1 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Bonderøv (6559) Mix Emma Langebæk Rasmus Ravn Pedersen Oliver Bomholt Broch