Genforeningen


Resultater - Challenge

Placering - Overall Placering - Række Hold (hold #) Type Points - Overall Points - Række
1 1 Brødre (5025) Male 200 200
2 2 Vi ved lige hvor vi er (4370) Male 175 175
3 1 Racing Team IHS (730) Mix 160 200
4 2 TCK-Adventure (5125) Mix 150 175
6 3 Team KRIK-Q (5210) Mix 140 150
7 4 Team Tortuga (2334) Mix 135 145
8 5 Den Manglende Brik (641) Mix 130 140
10 6 De lange rør (6620) Mix 120 130
13 7 Villaden og co (6610) Mix 105 115
14 8 Strandede studerende på skovtur (6635) Mix 100 110
15 9 Olsen Banden (6560) Mix 95 105
16 10 Team BGE (5086) Mix 90 100
17 11 Dab på den (6618) Mix 85 95
19 12 Is i maven, situationen er under kontrol (6607) Mix 75 85
20 13 Adventure noobs (6602) Mix 70 80
21 14 A2B (6581) Mix 69 75
22 15 fb hyggesport (415) Mix 68 70
23 16 De Ufrivillige (6611) Mix 67 69
24 17 Team Foo Fighters (6625) Mix 66 68
25 18 TLC (6613) Mix 65 67
26 3 Team Cowabunga (4001) Male 64 160
27 4 Det grålige guld (5208) Male 63 150
DNS / DNF DNS / DNF Team JA-hat (710) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Riders (3927) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Team KRIK (4565) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Holm Kallehave Klanen (5203) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Newbies (5212) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF 40 år! (6502) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Spis (6606) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Team optimisme (6614) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Tresexty (6616) Mix 0 0


Resultater - Fighter

Placering - Overall Placering - Række Hold (hold #) Type Points - Overall Points - Række
1 1 Anden, Hesten og landmanden (6631) Male 200 200
2 2 Kampp til stregen (2163) Male 175 175
3 3 Team AlphaBen (6617) Male 160 160
4 4 Team 3 Kings (6454) Male 150 150
5 1 Adventure Efterskolen 3 (6595) Mix 145 200
6 2 Adventure efterskolen 2 (6594) Mix 140 175
7 3 Dynaudio 1 (4406) Mix 135 160
9 4 Earth, Wind and Fire (6629) Mix 125 150
10 5 Adventure Efterskolen 5 (6600) Male 120 140
11 5 Team Minion (6615) Mix 115 145
12 1 Swag (6630) Female 110 200
13 6 Adventure Efterskolen 1 (6593) Male 105 135
14 6 kitefight (6605) Mix 100 140
15 7 Divine Funkadelics (6484) Male 95 130
16 8 Adventure efterskolen 4 (6599) Male 90 125
17 7 Team Termansen on Tour (5085) Mix 85 135
18 8 Dynaudio SMG (6497) Mix 80 130
19 9 Team God Tid (6589) Mix 75 125
20 2 Malgré Tout (6467) Female 70 175
21 3 Girl Fighters (6624) Female 69 160
22 10 Team Vi Skal Bare Gennemføre (6603) Mix 68 120
23 11 Det går jo nok (5138) Mix 67 115
24 9 Gårslev First Timers vol. 1 (6448) Male 66 120
25 12 Bedre Held Næste Gang (5064) Mix 65 110
26 13 Team De Invalides (5184) Mix 64 105
28 14 Team Frisk (5175) Mix 62 100
29 10 Anders 4.0 (6495) Male 61 115
DNS / DNF DNS / DNF Labre Larver (5077) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Team DIR (5088) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Red Socks (4819) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Team Halle (5089) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Team Sylow (5102) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF 2 i svøb - nu i løb! (5142) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Gårslev First Timers vol. 2 (6461) Female 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Wraae 4.0 (6496) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Team kong Hans (6499) Mix 0 0
DNS / DNF DNS / DNF DVU Aabenraa (4283) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF De 3 svanser (6604) Male 0 0
DNS / DNF DNS / DNF Easier said than run (6632) Mix 0 0


Resultater - U21

Placering - Overall Placering - Række Hold (hold #) Type Points - Overall Points - Række
1 1 Team Bonderøv (6559) Mix 200 200