Als Extreme


Startliste - Challenge (37 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Vi ved lige hvor vi er (4370) Mix Finn Bay Christensen Leon Kildbane Ina Gaarde
Team Tortuga (2334) Mix Lars Keller Stine Svanholm Andersen Laura Svanholm Andersen
Fast Feet Racing (3626) Mix Aleksander Welander Liv Strunge Woller Magnus syverstad
Team Cowabunga (4001) Male Rasmus Kristian Mogensen Michael Skjødt Mikkel Jason Lyhne Buck
Team AMRAP (4263) Mix Alex Clausen Mads Hansson Pernille Popp
Riders (3927) Adventure Race Als Male Lars Jakobsen Lennart Petersen Nissen
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male John Fatum Deltager tilgår Deltager tilgår
Team Chrimo (244) Adventure Race Als Mix Christian Christiansen Mona Christiansen Deltager tilgår
2ungeog1tyk (3690) Male Steffen Holm Thomas Lauenstein Anddeers Christensen
Team Babiel (4379) Mix Mathias Babiel-Bach Svendsen Thea Babiel Bach-Svendsen
Dåsen & Dunken (4380) Adventure Race Als Mix Mads Lund Bettina Nydahl Jensen
Team Fit4Run (113) Female Anni Plauborg Anne-Mette Mortensen Tina Mechlenborg
Fit4Run.dk (4181) Female Malene Bredahl Tine Amstrup-Hansen
Novo Nordisk Corporate Quality 2 (3854) Male Lars Øster Hyltoft Rune Leveau Dandal
Team Yeti (2154) Mix Bjarke Refslund Laura Lambæk Knudsen Torbjørn Gasbjerg
Team Hustler - H12.dk (654) Male Claus Adelørn Jens Møller Frederik Nybo Petersen
Naturens_mænd/SOK multisport (4383) SOK Multisport Male Henrik Rasmussen Christian Valbak
The Ice Ts (4350) Mix Tommy Kirk Damsgaard Tine Gade Hansen
Novo Nordisk Quality Systems (4351) Male Poul Henning Poulsen Kim Friborg
Tirsdags Tonserne (296) Male Henrik Seidelin Dam Erik Timmermann
Racing team IHS (3556) Male Jeppe Kejser Martin Lindgren
Racing Denmark Adventures (4022) SOK Multisport Male Mikael Halberg Jens Brandt
Team Sidste Sekund (3985) Mix Mikkel Hastrup Nielsen Bjarke Villumsen Johanne Vase
Team Spirit AaA (4306) Aarhus Adventure - AaA Mix Anna Kjær Madsen Anders Bank Silkjær Anders Lambæk Knudsen
Racing Team IHS (730) Mix Adam Lasthein Poulsen Anne Brolin Gade Steffen Lemming
Vildfædrene (4069) Male Rasmus Bach Eriksen Michael Christiansen Simon Agerskov
Adventureracers.dk (286) Male Anders Kronholt Jesper Skov Nielsen
Team Delta (75) Male Thomas Gordon Thomas Guldmann Mognes Lykkegård Hansen
Ridder Rune Racing (3678) Mix Camilla Todsen Rune Rudbeck Nielsen
Team Sanguinem, Sudore et Lacrimis (2201) Male Casper Holmgaard Jensen Daniel Kristian Bygebjerg Espensen
TRINK (4201) Mix Triin Aedmäe Jacob Fink
Team Oure Kostgymnasium (3658) Mix Ditte Brinkmann Andreas Viig Deltager tilgår
Team High5 ( Als-Adventure ) (191) Male Per Friis Møller Lars Hansen
Team Superheroes (822) Mix Asta silkjær møller Jens visti Asbjørn Krog Pedersen
IHS Ultrus <3 (4395) Female Emilie Clausen Pedersen Simone Maria Lodahl Anne Søe
"Nej nej, den anden højre!" (4396) Male Simon Ager Sørensen Søren Syberg Henriksen Emil Harpsøe Engel
The Underdogs (4397) Mix Jais Valdemar Hestbjerg Julius Laubek Overgaard Emma Mørch


Startliste - Fighter (13 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
DVU Aabenraa (4283) Male Mads Klausen Frank Abrahamsen Nicolai Højgaard Bertelsen
Team Tværmark (4377) Male Nikolai Moestrup David Køster Jesper Dam
En kort En lang (4044) Female Kristina Bøge Meyhoff Mette Foldager Gyldendal
Novo Nordisk Corporate Quality 3 (3842) Mix Michael Schousboe Sabine Debruyne Conni Friis Sundstrup
Girl Squad (4384) Female Kirstine Marie Moos Jensen Rikke Christensen
Team det Tredje Hjul (2196) Female Sarah Steinitz Andersen Tine Tolstrup Anna Møller
M.E.R (4385) Male Emil Johannsen Rasmus Johannsen Martin Thuesen
Team Oure Kostgymnasium Goldbears (4361) Female Mille Merlin Thomsen Marianne Kongstad
Go Happy - Go Lucky (4386) Mix Claus Ravn Dinne Smederup Hansen
Kramanda (4393) Mix Kristoffer Kjeldal Amanda Steen
Ravens (4243) Male Lars Bjørn Hansen Daniel Kronborg Thomas Hviid
TEAM TASTY BIGUM (4398) Male
Adventure Efterskolen (4401) Male Niels Ruben Brøndum Mathias Blankschøn Troels Larsen