Kong Vinter


Startliste - Master (16 hold)

Hold (hold #) Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
MH1 - Copenhagen Adventure Sport (404) Male Rasmus Skovhede Hviid Klaus Mygind Magnus Woxholtt-Jensen
OCR Training Denmark (74) Male Nikolaj Maegaard Dam Tore Sten Andersen Jacques Dehnbostel
The Hjorteløber Strikes Back (3973) Male Lasse Høgstedt Christian Hertel Deltager tilgår
Team Drøbak Multisport (NO) (4003) Male Ørjan Rolness Borge Bringsværd
Team Delta (75) Male Thomas Gordon Johan Nielsen
Aarhus Adventure Marster 1 (638) Male Klaus Jessen Emil Kastrup Lasse due Petersen
Salomon Adventure (3567) Mix Niels torp madsen Janus høhne Anne Malene Nissen
Team Exploring Denmark (3529) Mix Anders Ishøi Astrid Hadberg Nicolai I. Taisbak
ARGH (2228) Mix Lotte Rønfeldt Kim Frandsen Deltager tilgår
vana og kobe (FI/EE) (3997) Mix Elo Saue Heiti Hallikma
Multisport.fi (FI) (662) Mix Kati Vehmas Petri Forsman
Mölndal Outdoor IF (SE) (4011) Mix Stefan Von Wachenfeldt Falemo Anna Kopp Martin Rådbo
Team Swedan (SE) (4014) Mix Mikael Nilsson Lina El Kott Helander Sanna El Kott Helander
Quality Mix, AaA (3544) Mix Simone Haastrup Troels Otte Andersen Lasse Holch Nielsen
Team Delta Mix (4015) Mix Thomas Guldmann Sofie Panduro Mognes Lykkegård Hansen
USWE Adventure Team (SE) (4028) Mix Helen Westerberg Jacob Westerberg Kalle Alexandersson


Startliste - Challenge (26 hold)

Hold (hold #) Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Det bliver koldt og mørkt - igen (3879) Male Rasmus Riskær-Smidt Claus Ravn
Buffpatruljen (3881) Male Martin Malmstedt Kevin Christensen Timm Jeppesen
Novo Nordisk Corporate Quality (2152) Male Poul Henning Poulsen Kim Friborg Lars Øster Hyltoft
Novo Nordisk Corporate Quality 2 (3854) Male Rune Leveau Dandal Jens Peter Gundorf
Tirsdags Tonserne (296) Male Henrik Seidelin Dam Erik Timmermann
Tunacado (3970) Male Holger Lindholm Aksel Buur Peter Bjørn Reland
Team Rumster (131) Male Martin Trouman Anders Hunderup
Team Outdoor Rødovre (3568) Male Jonas Nordstrøm Schwartz Erling Madsen
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Male Michael Mortensen Michael Selchau Sanggaard Deltager tilgår
MegaPuls (3976) Male Michael Munch Steffen Bjørn
Team Tortuga (2334) Male Lars Keller Martin Hebbelstrup Lasse Syberg Rasmussen
Lernacken Adventure Team (SE) (4029) Male Johan Svärd Fredrik Salomonsson
Team Stavern (NO) (3949) Female ailin hem Ingrid Unstad
WATs the rush (78) Female Karen Sejrsgaard Anna W. Petersen Deltager tilgår
team fit4run (113) Female Anni Plauborg Anne-Mette Mortensen Malene Bredahl
Team SIW (SE) (4021) Female Åsa Blomkvist Julia Persson
ULTIMe (4026) Female Tina Mechlenborg Mette Bjeld
WAT a rookie (4027) Female Camilla Thind Maren Warming
Team Shamrock (97) Mix Morten Obel Lærke Krag Møller Michael Rønde
Den Manglende Brik (641) Mix Ulla R. Pallesen Peter R. Pallesen Carsten Jefsen
HNIE Old Girls (3998) Mix Mikkel Kaae-Nielsen Bjarke Villumsen Melissa Ulsøe Jessen
Oure Højskole Adventure (4012) Mix Thomas Friis Jørgensen Lasse Nielsen Lenette Lillelund Hansen
Bosei & Co (4024) Mix Thomas Reng Helle Rolighed Mads Toubro
RacingDenmark Adventures CC (4032) Mix Casper Iversen Camilla Gry Elmann
MC Kristensen og Tøserne (4033) Mix Michael Kristensen Christina Holm Hansen Line Søderlund
Team Yeti (2154) Mix Torbjørn Gasbjerg Sheena Wallace


Startliste - U21 (4 hold)

Hold (hold #) Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Dupond og Dupont (3968) Male Emil Dollerup Lukas Treppendahl
Gymnastikefterskolen Stevns (4031) Female Simine Viile Martins Jørgensen Ida Jannerup Julie Nedergaard
Der Pfeifenreiniger (3891) Mix Jonathan Laulund Grau Andersen Anna Winthereik
Team Skyr (3945) Mix Aske Kondo Niels Pelle Julie Kofod Boel