Nordic League DK


Startliste - Master (11 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Team Sanguinem, Sudore et Lacrimis (2201) Male Casper Holmgaard Jensen Daniel Kristian Bygebjerg Espensen Thomas Dueholm Jakob Weibrecht
KnipseKineserensKnægte (3587) Male Carsten Mortensen Rasmus Klüver Jensen Casper Kibsgaard Karsten Fischer Rønde
Salomon Adventure 2 // Team HighFive (3604) Mix Niels torp madsen Martin Ebro Anne Malene Nissen
Masanga Racing/Copenhagen Adventure Sport (4308) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Mads Troelsgård Christoffer Troelsgård Thea Otte Andersen Sidsel Dan Hull
Team drenge på tur (4666) Mix Anders Elbeck Christensen Theis Kaas Pedersen Camilla Søgaard Casper Iversen
Team Yeti (2154) Mix Henrik Leth Jørgensen Bjarke Refslund Laura Lambæk Knudsen Torbjørn Gasbjerg
MH1 - Copenhagen Adventure Sport (404) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Mads Haack Thomas Lindegaard Pedersen Michel Magnussen
MH2 - Copenhagen Adventure Sport (405) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Anders Hasse Pedersen Klaus Mygind Rasmus Skovhede Hviid
MM1 - Copenhagen Adventure Sport (88) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Line Stenmann Kantsø Simon Troelsgård Lukas Høghøj
Racing Team IHS (730) Aarhus Adventure - AaA Mix Anne Brolin Gade Anna Movin Anders Bank Silkjær
Team Delta (75) Male Thomas Guldmann Johan Nielsen Rasmus Gorm Pedersen


Startliste - Challenge (6 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Cobham SATCOM (1091) Mix Christian Mørup-Petersen Henrik Sørensen
HNIE All Odd (4872) Mix Jeppe Haaning Kristensen Oscar David Broman Jensen Laura Sparsø Pedersen
Brødre (5087) Mix Victor Larsen Frederik Larsen
Team Fit4Run (113) Female Anni Plauborg Anne-Mette Mortensen Tine Kofoed
KU Studenteridræt (5101) Mix Moritz Pinkepank Siri Ahlskog Malthe Skytte Nordentoft
Moby Dicks (5120) Male Ernestas Povilenas Valdas Valintelis


Startliste - Fighter (11 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Fit4Run.dk (4181) Female Tine Amstrup-Hansen Malene Bredahl Tina Mechlenborg
Team TRINK (4977) Mix Triin Aedmäe Jacob Fink
Team Philibert (5103) Male Simon PHILIBERT Nathan Philibert
Fart på (5106) Male Kristoffer Kjeldal Joakim Lindboe Brüchmann Tobias Falch Kaag
Stilling-Sorø (5111) Mix Henriette Baun Gautier Rikke Andersen Rune Kaldau
The Thits (5114) Female Ditte Skårhøj Thea Laub Erdal Tine Sille Svendsen
Ditte og Ditte på Eventyr (5115) Mix ditte finkas damgaard Brian Kvisgaard
Cph Outdoor (5118) Male Thomas Albeck
Team New Adventures (5119) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Nikolaj Maegaard Dam Helene Draborg
Team Fyn On (5121) Male Magnus Eriksen Brink Mark Søsted Jørgensen
Banjos Bagtrop (5124) Mix Malene hansen Bjarke jørgensen