SOK Multisport Adventurerace


Startliste - Challenge (21 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
The Ice Ts (4350) Mix Tine Gade Hansen Tommy Kirk Damsgaard Michael Mogensen
Misses baghjul (4756) Female Maria Østergaard Jensen Louise Bundgaard Hansen Michelle Brandstrup
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Copenhagen Adventure Sport - CAS Male Mads Haack Anton Boelskifte Michel Magnussen
Team Flæskesteg (4548) SOK Multisport Male Jacob Mathias Sandbæk Frederik Løkke
Team Racing Denmark AR (4022) Mix Anton Hansen Marie Louise Jørgensen Mikael Halberg
KnipseKineserensKnægte (3587) Male Carsten Mortensen Karsten Fischer Rønde Rasmus Klüver Jensen
Team Virklund Outdoor - Danmarks outdoor forstad (4502) Mix Stine Clausen Andreas Clausen Jesper Jensen
Natural Selection (4820) Male Søren Dueholm Rathesan Ravendran Jens Isak Andersen
TEAM 40 (4889) Mix Heidi Lang Jens Peter Baun Christensen Marie Volf
Team JA-hat (710) Mix Henrik Markvardsen Christian Bobach Katrine Begtrup
Team Spirit AaA (4306) Aarhus Adventure - AaA Male Henrik Rasmussen Lasse Holch Nielsen Deltager tilgår
Team KRIK (4565) Male Stephan Boll Thomas Eriksen Thomas Hjort
Ringkøbing Adventurerace og Trailrunning (RAT) (4051) Mix Heine Glüsing Maja Stefansdottir Thomas Huus
Team Fit4Run (113) Female Tine Amstrup-Hansen Anni Plauborg Malene Bredahl
JGM (991) Male Jeppe Søndergaard Jesper Lindgaard Deltager tilgår
Full Gas (4897) Male Torben Arno Jesper Hansen Tage Svendsen
Racing team IHS 2 (3556) Male Jens Meldgaard Mikkel Meldgaard Deltager tilgår
Team Daggerthuggert (4721) Mix Per Dahl Rasmussen Simone Haastrup Thue Friis Toustrup
A! (4404) Male Jakob Bjerg Kåre Nielsen Simon Boller
Fast Feet Racing (3626) Male Aleksander Welander Kasper Ertebjerg Christensen Deltager tilgår
Riders (3927) Adventure Race Als Male Lars Jakobsen Lennart Petersen Nissen Deltager tilgår


Startliste - U21 (1 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
HNIE All Odd (4885) Mix Jeppe Haaning Kristensen Laura Sparsø Pedersen Oscar David Broman Jensen


Startliste - Fighter (6 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Bride and Bridesmaids (4887) Female Camilla Munk Poulsen Inge Skovgaard Knudsen Mathilde Breum Ølgaard
Jensulme (4888) Mix Mette la Cour Jens kudahl Ulla kudahl
Dillings (4894) Female Mie Dilling Kjær Gry Dilling-Kjær Deltager tilgår
Trofæjægerne (4895) Mix Mia Therkildsen Michael Therkildsen Jacob Overby Nielsen
Team Ølholm (4896) Mix Per Ølholm Tinna Jørgensen Deltager tilgår
Run Forrest (4900) Female Trine Frits Rikke Andersen Deltager tilgår