DM Challenge Thy til lands, til vands og i luften


Startliste - Challenge (17 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Team Racing Denmark AR (4022) Mix Mikael Halberg Peter Villadsen Marie Louise Jørgensen Jens Brandt
Vi ved lige hvor vi er (4370) Male Finn Bay Christensen Leon Kildbane Deltager tilgår
Team Athlete Rehab (4877) Male Poul-Erik Lejsgaard Ebbe Snerling Deltager tilgår
Team JA-hat (710) Mix Jens Christoffersen Henrik Markvardsen Katrine Begtrup
Team JA-hat 2 (4522) Male Kim Poulsen Andreas Lyngaa Rasmus Holm Andersen
Bad decisions make great stories (4184) Mix Tine Gade Hansen Tommy Kirk Damsgaard Christian Brandt
Team Yeti (2154) Mix Laura Lambæk Knudsen Henrik Leth Jørgensen Bjarke Refslund Torbjørn Gasbjerg
Team Delta (75) Male Thomas Gordon Thomas Guldmann Mognes Lykkegård Hansen
Team Fit4Run (113) Female Anne-Mette Mortensen Anni Plauborg Tina Mechlenborg Malene Bredahl
Team Spirit AaA (4306) Aarhus Adventure - AaA Mix Henrik Rasmussen Anna Kjær Madsen Anders Bank Silkjær Lasse Holch Nielsen
En kort En lang og En klog (4822) SOK Multisport Female Kristina Bøge Meyhoff Mette Foldager Gyldendal Stine Clausen
Vildsund Løbeklub - RMC? (4906) Mix Mads Lyndrup Ro Mærkedahl Larsen Camilla Andersen Deltager tilgår
Masanga Racing/Copenhagen Adventure Sport (4308) Copenhagen Adventure Sport - CAS Mix Simon Troelsgård Mads Troelsgård Jacob Troelsgård Simone Haastrup
Team Landbobanken (850) Mix Morten Opprud Lars Ole Pedersen Rasmus Skytte Trine Andersen
Team Landbobanken (850) Mix
Team Delta Mix (4015) Mix Johan Nielsen B F Poul Mouritsen
Racing Team IHS the ladies (4920) SOK Multisport Female Anna Movin Anne Brolin Gade Sisse Møller


Startliste - Fighter (9 hold)

Hold (hold #) Forening Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Team Møller (4875) Male Johannes Møller Anders Møller Steffen Møller Lars Møller
Ringkøbing Adventurerace og Trailrunning (RAT) (4051) Mix Heine Glüsing Maja Stefansdottir Thomas Huus
Team ultimate pain (4879) Mix Mia Sindberg Skov-Madsen Morten Bruhn Olsen Lene Krabbe Ulrich Kærgaard
Team Bad (420) Male Glenn Svendsen John Svendsen Torben Jensen Karsten Kamstrup
Så Juhler vi...... (4898) Male Henrik Juhl Mads K. Juhl Deltager tilgår
Hold Hurtig (4901) Mix Magnus Koldby Vestergaard Malthe Skytte Nordentoft Anna Amalia Larsen
Thy Trioen (4904) Male Klaus Udbye Agesen Michael Thorup Søren Dahl Pedersen
Team ELSK (4905) Male Lars Riis Anders Stignæs Jacob Østerby Pedersen
TRINK (4201) Mix Triin Aedmäe Jacob Fink Astrid Fink