Oure Adventurerace


Startliste - Challenge (25 hold)

Hold (hold #) Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Team Perfect (3634) Male Kasper Møllerskov Nilsson Lukas Sieben Carl Felix Freiesleben Fridtjof Cerup-Simonsen
Bolt`s kondiklub (3666) Male Magnus Skovhus Oskar Kristensen Mattias Schäffer Jensen
Team Tortuga (2334) Male Lars Keller Martin Hebbelstrup Nicolai Jensen
2ungeog1tyk (3690) Male Steffen Holm Anddeers Christensen Thomas Lauenstein
Team Elektric Flashboys (90) Male Henrik Thorn Andreas Willerslev-Olsen Mads Slott Maarlev
CH1 - Copenhagen Adventure Sport (116) Male Michel Magnussen Mads Haack John Fatum
Team Landbobanken (850) Male Denis Deleuran Morten Opprud Rasmus Skytte
HNIE Hunters (3746) Male Ask Baaner Mads Vinther Larsen Esben Roos Friis Gustav Moll
Oure Højskole Skierne (3748) Male Max Twining-Ward Victor kaufmann Tobias Kromann
Oure Bike Park og Grusbunken (3749) Male Mikkel Birnbaum Kristensen Per-Emil Conradsen Jeppe Dreyer Matzen
Oure's Flødeboller (3750) Male Bjørn Sabroe Simonsen Henry Louis Niberg-Zehngraff Anders Wade
Oure Blackhawks (3751) Male Anders Søndergaard Jensen Jakob Milsø Anton Schmidt-Svejstrup
Oure Late Ones (3752) Male Victor Lundahl Simon Beckwith Dam Julius Strüwing
Team Oure Reunion (3761) Male Henrik Hinge Martin Thuesen René Rokkjær Jeppe Christensen
team fit4run (113) Female Anni Plauborg Anne-Mette Mortensen Malene Bredahl Tine Amstrup-Hansen
Quality Ladies, AaA (1107) Female Anne Andersen Mette L. Thranum Mai Lykkegaard Schmidt
Southern Storm (3605) Female Vicki Gedye Anne-Marie Jacobsen Trine Overgaard
Oure 26" forever (3760) Female Mathilde Skov Kristensen Lærke Søndergaard Stewart Deltager tilgår
Team Superheroes (822) Mix Magnus Worm Asta silkjær møller Jens visti
Salomon Adventure (3567) Mix Janus høhne Niels torp madsen Anne Malene Nissen
Team Outdoor Rødovre (3568) Mix Erling Madsen Lars Bukkehave Jonas Nordstrom Schwartz Josephine Dewett
Team Delta (75) Mix Thomas Guldmann Mognes Lykkegård Hansen Birthe Juhl
Team Oure Kostgymnasium (3658) Mix Ditte Brinkmann Andreas Viig Christoffer Funder Jacob Stub Thygesen
Oure HØF (3745) Mix Michael Hegner ditte finkas damgaard Mads Lerche Øilo
HNIE De tre små Grise (3747) Mix Jakob Vase Johannessen Jeppe T. Edvardsen Christa Blach Madsen


Startliste - Fighter (15 hold)

Hold (hold #) Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
Oure Team Easy On (3754) Male Oskar Allen Oscar kreisby Valdemar Elias Obel
Oure's Greatest (3756) Male Karl Øager Jensen Marcus Ring Victor Marcussen
Oure The fantastic four without Alba (3765) Male Frederik Roager Madsen Mike Elkjær Marco Hansen
Team Oure Shoppen (3766) Male Søren Mogensen Jan Henriksen Brian Nielsen
De Fire Oure-Amigos (3769) Male Patrick Christiansen Nikolaj Kunwald Mads Lerche-Thomsen Lasse Rodi Hansen
Oure Spice Girls (3753) Female Malou Ballermann Alberte Østergaard Andersen Deltager tilgår
Oures Prinsesser (3755) Female Dagmar Stamm Kathrine Sofie Münter Lisa Daorana Jensen Deltager tilgår
Oure's Smækre Lækre Damer (3757) Female Freja Schmidt Astrid Ussing Benedikte Birk-Sørensen
Oure Flower Power Pt. 3 (3758) Female Sørine Wickstrøm Anna Marie Brix Olesen Deltager tilgår
Oure Team tæskehold (3764) Female Pernille Stiesdal Mathilde Siiger Emilie Gramkow Sophie Badstue Wagner
Oure Guf og Gaffa (3741) Mix Anne Erbs Sørensen Emilie Quistgaard Oliver Bloch Larsen
Oure Futterne (3742) Mix Katrine Juul Kristiansen Julie Lundtoft Maise Andersen Maja Lemming Engelund
Oure Lit Squad (3743) Mix Fridtjof Rosenbaum William Rikard Bagge Chang Mikkel Tang Møldrup
Oure Anne Margrethes drenge (3744) Mix Hans Abildgaard Morten Lohse Jens Nørgård Anne Margrethe Rasmussen
Oure PA pride + Morten (3768) Mix Christine Lærke Jensen Karoline Jøker Karoline Schack Morten Bjerre Jonathansen