Adventurerace 1864


Startliste - Master (18 hold)

Hold (hold #) Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3 Deltager 4
OptiMindYou (3607) Male Filip Melgaard Jensen Nikolaj Melgaard Jensen Frederik Melgaard Jensen Jón Gregersen
Team VEEH (2247) Male Troels Guldmann Thomas Trøjborg Nick Alexander Sørensen Peter Laugesen
Jyderne med påhæng (3709) Male Laurits Broberg Hansen Mads Ravn Markus Rytter Frederik Kragelund
Tysken 1864 (IHS) (3716) Male Lukas Paysen Mikkel Sørensen Rasmus Kongsted Christian Winther Sillesen
2 mand nemt (IHS) (3718) Male Christian Restrup Deltager tilgår Deltager tilgår Deltager tilgår
CG og Bøsserne (IHS) (3727) Male Carl-Gustav Kristensen Deltager tilgår Deltager tilgår Deltager tilgår
Winther is coming (IHS) (3715) Female Nanna Søgaard Winther Sofie Broe Holgersen Anne Christine Qvortrup Fibiger Cecilie Hildebrandt Troelsen
MM1 - Copenhagen Adventure Sport (88) Mix Klaus Mygind Mette Skindersø Rasmus Skovhede Hviid Anders Hasse Pedersen
ARGH (2228) Mix Mette Jespersen Jacob Linnemann Rønfeldt Karsten Ettrup Kristian Torp
"Under constructions" (3549) Mix Tobias Bartholdy Mikkel Overgaard Iben Nelson Deltager tilgår
Team Hopla (2198) Mix Johan Nielsen Dion Petersen Thomas Guldmann Ditte Harck Lauridsen
Team On Og Pumba (IHS) (2289) Mix Morten Kræpping Kristen Ebdrup Malte Ruben Kjær Frida Meyer
Team Simonsen (778) Mix Morten Pors Simonsen Tine Katzke Simonsen Julie Katzke Simonsen Emilie Katzke Simonsen
MM2 - Copenhagen Adventure Sport (3680) Mix Martin Møller Stine Møller Jørgensen Troels Otte Andersen John Fatum
Quality Mix, AaA (3544) Mix Klaus Jessen Lasse Holch Nielsen Anders Vang Bjerrum Mai Lykkegaard Schmidt
Team Exploring Denmark (3529) Mix Nicolai I. Taisbak Anders Brix Hauser Anders Ishøi Astrid Hadberg
Friliv.dk Racers (279) Mix Anders Kronholt Heins Rye Madsen Anne Rye Madsen Deltager tilgår
Skinny Legs (2263) Mix Anne Malene Nissen Thomas Juel Christensen Lotte Rønfeldt Kim Frandsen


Startliste - Challenge (23 hold)

Hold (hold #) Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
PPK / ATsolar challenge team (AR-ALS) (3619) Male Peter Ruhlmann Mads Lund Nicolai Andresen
The Golden Squad (2199) Male Henrik Rasmussen Niels Krogh Jensen Søren Fossing
Team JA-hat (710) Male Jens Christoffersen Henrik Markvardsen Andreas Lyngaa
DDK (2387) Male Christian Jonas Dybvad Thomas Dueholm
RacingDenmark Adventures feat AaA og CAS (3550) Male Anton Hansen Casper Iversen Mikael halberg
Team Sanguinem, Sudore et Lacrimis (2201) Male Casper Holmgaard Jensen Daniel Kristian Bygebjerg Espensen Martin Møller
Willefars Drenge (IHS) (3710) Male Mads Bjørnager Jensen Oskar Paludan-Müller Lasse Riis Duun
Den skal have fuld Hammershus (IHS) (3712) Male Dirk Willumsen Luis Mathias Rübner-Petersen Deltager tilgår
Sneakersbanden (3611) Female Stine Christiansen Jeanette Erichsen Deltager tilgår
WATs the rush (78) Female Karen Sejrsgaard Bente larsen Marie Modahl Carlsen
Hyggeholdet (IHS) (3704) Female Alberte Stage Helle Fyhn Sanden Emma Marie Nederby
1kort2lange (IHS) (3705) Female Liv Borum Schöps Helene Koefoed-Nielsen Sophie Bro Mikkelsen
Team Tons (IHS) (3714) Female Amalie Brinkløv Deltager tilgår Deltager tilgår
Hold 9 (IHS) (3717) Female Laura Anine Schoustrup-Thomsen Deltager tilgår Deltager tilgår
Team Outdoor Rødovre (3568) Mix Lars Bukkehave Josephine Dewett Jonas Nordstrom Schwartz
Team Chrimo (258) Mix Christian Christiansen Lars Christensen Mona Christiansen
Ridder Rune Racing (3678) Mix Camilla Todsen Brian Todsen Rune Rudbeck Nielsen
Den Manglende Brik (641) Mix Ulla R. Pallesen Peter R. Pallesen Carsten Jefsen
DSS (3684) Mix Bo Gamborg Susanne Greve Henrik Villumsen
Team Baghjul (3708) Mix Cecilie Jakobsen Nanna Møller Gram Niclas Nyegaard
Hygge Banden (3713) Mix Alexander Hellum Andersen Louise Birkholm Pernille Darre Haahr
ISG-Team no limit (3722) Mix Nina Germann Najbjerg Sofie Panduro Jacob Therkildsen
Team Ingen Bekymringer (IHS) (3734) Mix Jennifer Rahr Christensen Sebastian Hvid Morten Daugaard Richardy