Eagle Race


Startliste - Challenge (29 hold)

Hold (hold #) Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Team Hustler - H12.dk (654) Male Claus Adelørn Jens Møller Christopher Følsgaard
Team Cykelshopn (126) Male Jan Mathorne Thomas Thilo Lars Graversen
Madventure (3526) Male Frederik Nybo Petersen Jens Toftegaard Andersen Deltager tilgår
Tirsdags Tonserne (296) Male Henrik Seidelin Dam Deltager tilgår
Team Brute Force Boyz (3574) Male Casper Rubæk Breum Jens Damm Christoffer Damm
Salomon Adventure (3567) Male Janus høhne Søren Dyrlund Jessen Morten Sønderskov
Adventureracers.dk (3571) Male Anders Tranberg Andreasen Søren Andersen
Team Rookie (2248) Male Lars Hyllested Bjarne Hogrefe Nielsen
3B (3430) Male Mads Bo Bojesen Peer Borup Peter Boysen
Oure Blackhawks (3512) Male Anders Søndergaard Jensen Jakob Milsø Anton Schmidt-Svejstrup
Oure Team Feets On Fire (3660) Male Andreas Tøffner Rosenmeier Anders Wade
3 Shades of Oure-awesomeness (3661) Male Bjørn Sabroe Simonsen Henry Louis Niberg-Zehngraff Jóhan Schade
Oure Late Ones (3664) Male Victor Lauritsen Lundahl Julius Strüwing
Quality Ladies, AaA (1107) Female Mai Lykkegaard Schmidt Mette L. Thranum Signe O Jensen
WATs the rush (78) Female Karen Sejrsgaard Jytte Jørgensen
CD1 - Copenhagen Adventure Sport (3545) Female Thea Otte Andersen Sofie Panduro Line Stenmann Kantsø
Oures Angels (3662) Female Malou Ballermann Sophie Stendevad
RacingDenmark Adventures feat AaA og CAS (3550) Mix Mikael Halberg Peter Villadsen Sara Almholt Hjalager
team bossow (3572) Mix Lizette Petersen Michael Bossow brian Bossow
CM1 - Copenhagen Adventure Sport (2115) Mix Andreas Brask Lasse Høgstedt Maria Lindboe Nielsen
Apisfuglen (3602) Mix Malik Nielsen Kristine Rye Jensen Kenneth Overgaard Ege
Team Yeti (2154) Mix Bjarke Refslund Torbjørn Gasbjerg Josephine Dewett
Salomon Adventure 2 (3604) Mix Niels torp madsen Mikkel Frese Anne Malene Nissen
Team Tortuga (2334) Mix Allan Højen Mette Bendixen Jensen Nicolai Jensen
CM2 - Copenhagen Adventure Sport (2187) Mix Michel Magnussen Trine Askløft Mads Haack
"Under constructions" (3549) Mix Tobias Bartholdy Iben Nelson Mikkel Overgaard
USWE Adventure Team - mix (3566) Mix Helen Westerberg Jacob Westerberg Felix Breitschädel
Team Oure Kostgymnasium (3658) Mix Ditte Brinkmann Andreas Viig
Oures Adventures (3663) Mix Karl Øager Jensen Astrid Ussing Freja Schmidt


Startliste - Fighter (11 hold)

Hold (hold #) Type Deltager 1 Deltager 2 Deltager 3
Indisk Totaloplevelse (3597) Male Jeppe Rasmussen Deltager tilgår Deltager tilgår
Team Adventure Rookies (3601) Male Kim Vesterdal Bjørn Lundmann
De brunes elitesport (3622) Male Frederik Verner Kristensen Asbjørn Mathiasen
BRUN boldklub (3623) Male Nikolaj Vægter Damholt Asbjørn Emil Hertz Fredrik Møller Stranges
Copenhagen Adventure Sport (3648) Male Ib Sandstrøm Martin Asmussen
Southern Storm (3605) Female Vicki Gedye Anne-Marie Jacobsen Trine Overgaard
Team AP (3628) Female Anne-Kathrine Vestergaard Pia Starck
Team John (3638) Female Luna Fomsgaard Angelica Eeg Justesen
WATs UP (3649) Female Gitte Larsen Marie Modahl Carlsen Deltager tilgår
Fart og Fidus (3630) Mix Michael Schousboe Sabine Debruyne Kim Friborg
Van der Sander (3640) Mix Marie-Louise Sander Jaco van der Merwe